Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X


O Kancelarii

Kancelaria prawnicza prowadzona przez Kazimierę Wijatyk-Kubicką - radcę prawnego, członka Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Jeleniej Górze, mediatora sądowego, trenera i wykładowcę akademickiego, oferuje szeroki zakres usług w ramach pomocy prawnej dla osób prywatnych, jak i podmiotów uczestniczących w obrocie gospodarczym i prawnym, w tym między innymi spółek prawa handlowego, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, a także jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych.

Ukończyłam w 2007r. Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu, a w 2011r. uzyskałam tytuł zawodowy radcy prawnego. Bogate doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, jednostek administracji publicznej oraz osób prywatnych.                                                                                                               

Podnoszę ciągle swoje kompetencje i umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz realizując różnorodne projekty na rzecz instytucjonalnych zleceniodawców, w tym świadcząc obsługę prawną i przeprowadzając szkolenia prawnicze.

Ukończyłam kurs języka angielskiego prawniczego na poziomie zaawansowanym, co pozwala na świadczenie usług również na rzecz Klientów obcojęzycznych.  

Z kolei ukończenie przeze mnie licznych szkoleń z zakresu mediacji i uzyskanie wpisu na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, a także wpisu na listę mediatorów certyfikowanych Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych w Warszawie oraz Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, pozwala na świadczenie usług z zakresu prowadzenia mediacji administracyjnych i cywilnych celem ugodowego rozwiązania sporów międzyludzkich w sposób szybki oraz odpowiadający stronom konfliktu, zgodnie z prawem.

W pracy na rzecz Klientów Kancelarii łączę wieloletnie doświadczenie zawodowe ze zdobytą wiedzą, świadcząc obsługę prawną rzetelnie, z należytą starannością uwzględniającą profesjonalny charakter działania, a także zgodnie z prawem i zasadami etyki zawodowej radców prawnych. Usługi realizuję terminowo i elastycznie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i uwarunkowań Klientów, dzięki czemu mogę zaproponować Klientom optymalne rozwiązania zgłoszonych problemów prawnych.  

Opinie zadowolonych Klientów znajdują się w wizytówce Kancelarii:

http://radca-prawny.firmy.net/opinie-klientow.html 

Wybrane referencje podmiotów instytucjonalnych są dostępne w wizytówce Kancelarii: http://radca-prawny.firmy.net/referencje.html

Z pełnymi referencjami można zapoznać się bezpośrednio w siedzibie Kancelarii.

Współpracuję z:

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią


Kancelaria Radcy Prawnego
Kazimiera Wijatyk-Kubicka


50-075 Wrocław,
ul. Krupnicza 13 lok. 105
(Centrum Prawnicze PLATON)


Oddział:
55-011 Siechnice,
ul. Stanisława Staszica 8B/10
Skorzystaj z porady
on-line

Zapraszamy do wypełnienia i wysłania formularza w celu otrzymania bezpłatnej wyceny porady prawnej.

Jestem członkiem: